Partneři

Letiště Chotěboř připravuje akci pro širokou veřejnost. Za dosavadní ročníky její program přilákal desítky tisíc návštěvníků. V roce 2024 jsme se rozhodli uspořádat Airshow a dětský den a navázat tak na dosavadní úspěšné ročníky Airshow.

Aktuální ročník bude zahájen akrobatickou soutěží o Pohár starosty města Chotěboř, jejíž tradice byla založena v roce 2022. Na poslední den akrobatické soutěže je naplánovaná Airshow Chotěboř 2024 a dětský den.

Každý ročník akce měl vždy svůj originální program. Rovněž tomu tak bude i v letošním roce. Takové letecké akce by ale nebylo možné pořádat bez podpory našich partnerů. Spolupráce s nimi si velmi vážíme. Během vlastní letecké soutěže a následné Airshow Chotěboř s dětským dnem nabízíme spektrum statických i pohyblivých reklam včetně atraktivního vlečení banneru za letadlem. Zájemcům o strategické partnerství se maximálně přizpůsobíme.

Staňte se i vy naším partnerem..
Uvažujete o možnostech prezentace Vaší společnosti a rádi byste podpořili zajímavý projekt? Budeme velmi rádi za možnost spolupráce s Vámi a také my máme připravenou řadu benefitů pro Vás a Vaše blízké.

Kontaktujte nás na e-mailové adrese info@airshowchotebor.cz nebo na telefonu +420 602 737 215, kde se od nás dozvíte více informací.


Zvláštní partner

 

Partneři akce

 

      

       

      

Mediální partneři

Partneři akce

  • https://www.airshowchotebor.cz / Partneři