Partneři

V posledních letech se díky covid opatřením klasická Letecká show v Chotěboři nekonala. Za dosavadní ročníky její program přilákal desítky tisíc návštěvníků. V roce 2022 jsme se rozhodli uspořádat Den otevřených dveří a dětský den a navázat tak na dosavadní úspěšné ročníky Air show.

I tentokrát se začne Mistrovstvím ČR v akrobatickém létání a také jsme se rozhodli uspořádat regionální soutěž Vysočiny s názvem Pohár starosty města Chotěboř a založit tak novou tradici na našem letišti.

Každý ročník akce měl vždy svůj originální program. Rovněž tomu tak bude i v letošním roce. Takové letecké kace by ale nebylo možné pořádat bez podpory našich partnerů. Spolupráce s nimi si velmi vážíme. Během vlastní letecké soutěže a následného Dne otevřených dveří s dětským dnem nabízíme spektrum statických i pohyblivých reklam včetně atraktivního vlečení banneru za letadlem. Zájemcům o strategické partnerství se maximálně přizpůsobíme.

Staňte se i vy naším partnerem..
Uvažujete o možnostech prezentace Vaší společnosti a rádi byste podpořili zajímavý projekt? Budeme velmi rádi za možnost spolupráce s Vámi a také my máme připravenou řadu benefitů pro Vás a Vaše blízké.

Kontaktujte nás na e-mailové adrese info@airshowchotebor.cz nebo na telefonu +420 602 737 215, kde se od nás dozvíte více informací.


Zvláštní partner:


Generální partner:

Hlavní partneři:

Partner akce:

Mediální partneři:

Partneři akce

  • http://www.airshowchotebor.cz / Partneři