Partneři

Letecká show v Chotěboři vstupuje do svého dalšího ročníku a za posledních sedm let její program přilákal desítky tisíc návštěvníků.

Program letecké show je každý rok originální, v roce 2015 jsme v rámci letecké show oslavili 70. narozeniny Aeroklubu Chotěboř, o rok dříve v Chotěboři proběhlo vůbec první Mistrovství České republiky v letecké akrobacii, rok 2017 byl ve znamení Mistrovství Evropy v letecké akrobacii kategorie Advanced.

Takové letecké dny by nebylo možné pořádat bez podpory našich partnerů. Spolupráce s nimi si velmi vážíme a jako výraz poděkování nabízíme našim partnerům prezentaci v rámci regionální i celostátní kampaně v médiích. Během vlastní letecké show potom spektrum statických i pohyblivých reklam včetně atraktivního vlečení banneru za letadlem. Zájemcům o strategické partnerství se maximálně přizpůsobíme.

Staňte se i vy naším partnerem..
Uvažujete o možnostech prezentace Vaší společnosti a rádi byste podpořili zajímavý projekt? Budeme velmi rádi za možnost spolupráce s Vámi a také my máme připravenou řadu benefitů pro Vás a Vaše blízké.

Kontaktujte nás na e-mailové adrese info@airshowchotebor.cz nebo na telefonu +420 602 737 215, kde se od nás dozvíte více informací.


Zvláštní partner:


Generální partner:

Zlatý partner:Stříbrný partner:


Bronzový partner:Partner:

Mediální partneři:

 

Partneři akce

  • http://www.airshowchotebor.cz / Partneři